Wszystkie bestsellery
  • Banner

Jest 1193 produktów.

Pokazano 1-50 z 1193 pozycji
Aktywne filtry

Sante Chrupki Kukurydziane Toffi 70g

(0)

Chrupki kukurydziane Flips o smaku Toffi to ulubione chrupki kukurydziane dzieci i dorosłych od ponad 20 lat! Wesoły króliczek na opakowaniu jest najbardziej rozpoznawalnym znakiem tego produktu. nie zawierają glutenu najwyższej jakości chrupki kukurydziane – chrupiące, puszyste, delikatne pyszna przekąska dla dzieci i dorosłych wygodne, poręczne...

Cena 1,90 zł
Więcej
Produkt dostępny

Astra Kawa More Balance Mielona 250G

(0)

Zrównoważona i harmonijna kompozycja ziaren arabiki z plantacji Ameryki Łacińskiej. To unikalna mieszanka o wyjątkowym profilu smakowym, wyróżnia się nutami czekolady mlecznej oraz cytrusów. Zbalansowana kwasowość oraz intensywność pozwolą cieszyć się wyjątkowym smakiem nawet najbardziej wymagającym miłośnikom kawowego napoju.

Cena 10,95 zł
Więcej
Produkt dostępny

Astra Kawa More Espresso Ziarno 1 KG

(0)

Kawa More! Espresso - 60% arabica 40% robusta Mocna i aromatyczna mieszanka ziaren arabiki i robusty z plantacji Ameryki Łacińskiej i Azji. Wyraźnie zaakcentowany profil smakowy wyróżnia się nutami suszonych owoców i kakao, koronując przy tym intensywny smak i aromat kawowego naparu.

Cena 43,30 zł
Więcej
Produkt dostępny

Astra Kawa More Crema Ziarno 1 KG

(0)

Kawa More! Crema - 100% arabica Delikatna i aksamitna w smaku mieszanka ziaren arabiki z plantacji Ameryki Łacińskiej. Profil smakowy tej unikalnej mieszanki charakteryzuje się nutami mlecznej czekolady wraz z delikatną nutą cytrusów. Średnio prażone ziarna najszlachetniejszych arabik pozostawią na powierzchni charakterystyczną, trwałą piankę. More! Crema...

Cena 43,30 zł
Więcej
Produkt dostępny

Astra Kawa More Intense Mielona 500G

(0)

Kawa More! Intense - 60% arabica, 40% robusta Wyrazista i intensywna mieszanka ziaren arabiki i robusty z plantacji Ameryki Łacińskiej i Azji. Mocny w smaku napar kawy Intense charakteryzuje się unikalnym profilem smakowym, w którym wyczuć można armat suszonych owoców oraz kakao.

Cena 19,99 zł
Więcej
Produkt dostępny

Astra Kawa More Gold Rozpuszczalna 200G

(0)

ASTRA kawa MORE Gold rozpuszczalna 200g Aromatyczna, starannie dobrana kompozycja liofilizowanej kawy rozpuszczalnej i 5% drobno mielonej kawy palonej. Harmonijny, intensywny smak gwarantuje mieszanka mocnej robusty i wyrafinowanych ziaren arabiki.

Cena 21,83 zł
Więcej
Produkt dostępny

Śledź nas na Facebooku