Zakupy w Internecie to znak zmieniających się czasów.

Jesteśmy po to by Państwu żyło się wygodniej.

Dla kogo jesteśmy? :

Każdy kto mieszka w obszarze objętym naszymi dostawami i ma zdolność do czynności prawnych może być naszym klientem. Zamówienia można składać za pośrednictwem sklepu internetowego www.kaliexpress.pl a także telefonicznie: 507-507-620. Ta forma szczególnie spodoba się osobom starszym. Zachęcamy rodziny do robienia zakupów dla seniorów w naszym sklepie. Na przykład wnuczek mieszkający w Chicago może zrobić zakupy dla swojej babci w Kaliszu.

 

Najszybszy internetowy sklep spożywczy w Kaliszu.

W KaliExpress.pl zamówienia złożone do godz. 11 dowozimy tego samego dnia.

Darmowa dostawa już od 80 zł

Możecie zapłacić również kartą przy odbiorze.

.

Sklep spożywczy KaliExpress.pl

Zakupy na KaliExpress.pl to szybki i prosty sposób na oszczędność czasu. Proponujemy dostawę pod wskazany adres najpotrzebniejszych produktów spożywczych oraz chemii gospodarczej. Realizujemy również zamówienia złożone telefonicznie. W trakcie składania zamówienia, istnieje możliwość precyzyjnego określenia dnia i godziny dostawy. Do korzystania z Naszej oferty zachęcamy mieszkańców całego regionu (wyszczególnione obszary w zakładce kontakt).

Kupuj bez wychodzenia z domu

KaliExpress jest jednym z najlepiej zaopatrzonych i zorganizowanych sklepów tego typu w rejonie. Co kupią Państwo w KaliExpress? Najliczniejszą grupę produktów stanowią artykuły spożywcze – nasi klienci chętni robią między innymi nabiału, owoców i warzyw, napojów, mrożonek, jak również pieczywa, mięs i wędlin (także produktów z krótkim terminem przydatności). Dzięki doskonałej organizacji oraz doborowi wyłącznie wysokiej jakości, pełnowartościowych produktów spożywczych, nasi klienci mogą cieszyć się ich świeżością, wyjątkowym smakiem oraz odpowiednimi wartościami odżywczymi wszystkich produktów.

Dostawa pod wskazany adres

KaliExpress pozwala na zamawianie produktów nie tylko dla siebie, ale także dla innych, np. potrzebujących członków rodziny, seniorów, osób chwilowo lub przewlekle chorych, jak również dla firm lub biura. Bez względu na pogodę, godzinę czy rodzaj wybranych produktów dostawa  jest zawsze szybka i bezpieczna, a zakupione w KaliExpress towary przekazywane są profesjonalnie - sposób dogodny dla każdego klienta.

Śledź nas na Facebooku